Showing 1 - 50 of 190 stations

Arabic radio station Listen live

2012 yılında kurulmuş olan 74 Bartın FM, 7 gün 24 saat boyunca kesintisiz olarak yayın yapmaktadır. Radyoda en çok arabesk ve fantezi türüne yer verilse de dinleyicilerin istekleri çerçevesinde farklı türden müziklere de rastlanmaktadır.

Turkuvaz Radyolarını bir araya getiren portalda Türkiye'nin en çok izlenen haber kanalı A Haber yayınları da A Haber Radyo adı altında dinleyicilere ulaşacak.

عيش الجو - اسمع الموسيقى والأخبار على مدار الساعه

THE FIRST PRIVATE RADIO STATION IN SYRIA

عمان نت هو موقع إخباري و هو جزء من شبكة الأعلام المجتمعي وهي مؤسسة غير ربحية مسجلة في التاسع عشر من اذار لعام 2007 تؤسس وتدير مشاريع إعلامية وثقافية في أنحاء المملكة. يعتبر موقع عمان نت الاخباري الاعلام وسيلة تنموية ناجحة في تفعيل التواصل بين المواطن والمجتمع وفي رفع مستوى التعاون داخل المجتمع الواحد. و يعتمد على مبدأ التطوع والخدمة العامة والتركيز على الهم المجتمعي في رقعة محلية

THe best turkish music 24/7!

Radyo Arabesk Alemi CanturkMedya bünyesinde Arabesk müzik dalında en iyisini sunmak amacıyla 2013 yılında yayın hayatına başlamıştır.Tarzın unutulmaya yüz tutmuş eserleri ve sanatçılarının yanı sıra yeni nesil arabesk ve en sevilen şarkıları harmanlayarak dinleyiciye kesintisiz ulaşan radyomuz,kaliteli ve yayıncılık etik ilke ve kurallarını benimseyerek yayınlarına devam etmektedir. Bizi dinlediğiniz için Teşekkür ederiz.

Arabesk Aski 24 Saat Arabesk Ve Fantazi Muzigin Gelmis Gecmis En Guzel Sarkıları Krallarini Ve Kralicelerini Reklamsız Yayınlamaktadır ..

Yayın tarzımız halkın geniş bir kesimine hitap eden arabesk ve fantezi müzik tarzida

ARABESK FM 10 Mayıs 2016 tarihinde yayın hayatına başlamış olup, yayınlarını kesintisiz olarak 7/24 internet üzerinden dinleyicilerine ulaştırmaktadır. Arabesk Müzigin Merkezi sloganıyla geçmişten günümüze arabesk müziğinin en seçkin örneklerini dinleyicileriyle buluşturmaktadır.

Arabesk fm 2015 yılında Almanya/Mannheim’da yayın hayatına başlamıştır.Güncel yayın akışıyla türkçe popüler Arabesk ve Damar şarkılara yer vermektedir. Geçen süre zarfında Almanya’da ve Dünya’nın her yerinde sevilerek dinlenen radyolar arasına girmeyi başarmıştır.

Arabesk Turk Fm Türkiye'nin En Büyük ve En Kaliteli Arabesk Radyosu...

Arabesk Türkiye, adından da anlaşılacağı üzere arabesk fantazi şarkıları çalan bir internet radyosudur.

Genres : popturkish

Müzigin Kalbine Hosgeldiniz! Bati Akdenizin ençok dinlenen radyo istasyonu AS Radyo artik heran yaninda!

شبكة تتناول كل مايهم السوريين والمهتمين بالشأن السوريين وقضايا المظلومين إقليمياً ودولياً، وتعتبر إذاعة العاصمة اونلاين أول مؤسسة اذاعية ثورية معارضة لنظام الأسد والأكثر استماعاً على الساحة المحلية الإذاعية السورية من خلال مؤشرات الرصد الميداني ووسائط الاستماع تيون إن ويوتيوب وساوندكلاود وغيرها، تتناول الشبكة بأذرعها الإعلامية الأخبار بمهنية ودقّة وموضوعية، ولا تتبع شبكة العاصمة اونلاين لأي حزب او تجمّع او فصيل، وهي مشروع إعلامي مجتمعي يتّخذ موقفاً مناصراً لثورة الشعب السوري 2011 وينتمي للتوجّه الشعبي وذائقة الأكثرية في طرح القضايا وضبط البوصلة واختيار الألحان على مدار الساعة، شبكة العاصمة اونلاين أسسها ويديرها الإعلامي السوري صهيب محمد.

Aşk FM Türkiye, “Bitmemiş Tüm Aşklara” sloganı ile Adana ve internet üzerinden, Slow aşk şarkılarının en iyilerini non stop yayınlamaktadır. Popüler ve nostaljik şarkıların yanı sıra Türk Sanat Müziği ve Türk Halk Müziğinin slow şarkılarını da yayımlamaktadır.

Radyo Azelya, Bingöl ve çevresinde 94.3 frekansında yayın yapan bir yerel radyo kanalıdır. Başlıca yöresel ve özgün müzik türündeki parçalara ve halk türkülerine yer verilen istasyon, bölgenin en çok dinlenen radyolarından biri olarak yayın hayatına devam etmektedir.

Genres : popturkish

Bamtelifm 2005 yılından bu yana hizmet vermektedir.

The best turkish music, news and enterntainment are here!

Genres : turkish

Türkiye'nin en sevilen seslerinin az duyduğumuz ve henüz keşfetmediğimiz şarkılarıyla Başka, gün boyu yanınızda!

Bayrak Haber 100.1 FM is a broadcast radio station from Turkey, providing Music, News, Information and Entertainment.

Biga FM, Çanakkale ve çevresinde Türkçe müzik yayını yapan yerel radyo istasyonlarından biridir. Daha çok Türkçe pop, rock ve rap severlere hitap eden istasyonda bölgenin en sevilen türküleri de yayınlanmaktadır.

Bilecik FM - şehrinizin ismi,şehrinizin sesi..

Genres : popturkish

101. 7 Bodrum da bodrum fm di̇nleni̇r, her zaman en yeni̇ ve en i̇yi̇ müzi̇kler ....

Yozgat'ın Boğazlıyan ilçesinden yayın yapan Boğazlıyan FM, yayın hayatına 1994 yılında başlamıştır. Türk Halk Müziği, arabesk ve fantezi türlerinde yayın yapan ve bölgesinde oldukça sevilen istasyonu İnternet üzerinden dinlemek de mümkündür.

Çan Radyo, Çanakkale ve çevresinde 1990 yılından beri yayın yapan yerel radyo istasyonlarından biridir. 100.5 frekansında dinleyicileri ile buluşan radyo, kaliteli yayıncılık anlayışıyla Türkçe müziğin en sevilen parçalarını müzik severler ile paylaşmaktadır.

2007 yılında radyoculuğa adım atan Cantürk FM, Kastamonu ve çevresinde yayın yapan bir İnternet radyosudur. Türkçe pop, slow, arabesk ve fantezi dallarında en sevilen şarkıları dinleyicilerle paylaşan radyo, gün boyu kesintisiz olarak yayın yapmaktadır.

96.4 Cem Radyo; yayına başladığı 1997 yılından bu güne Türkiye radyoculuk tarihinin bir ilkini gerçekleştirerek “Sevginin, Kardeşliğin ve Dostluğun Sesi” sloganıyla Alevi-Bektaşi inancını ve yaklaşımını, aynı zamanda evrensel bütün değerleri kucaklayarak; gerek yayın akışı içerisinde yayınlanan müzikleri, (Türk Halk Müziği, Özgün Müzik ve Deyişler vb), gerek programları ile gerekse objektif haber anlayışıyla yayın yapmayı misyon edinmiş ve Marmara Bölgesi’nde aynı zamanda uydu/internet yayını aracılığıyla dünyanın her yerinde yayın yapan bir radyo olmuştur.

2000 yılından bu yana yayın hayatını sürdüren Cesur FM, Kahramanmaraş'tan Türkçe pop, slow fantezi ve arabesk türlerinde müzik yayını yapan bir radyo istasyonudur. Bölge halkı tarafından oldukça benimsenen radyo, zaman zaman yöresel türkü yayınları da yapmaktadır.

1993 yılında kurulan radyomuz kurulduğu günden bu yana tüm teknolojik gelişmeleri takip ediyor ve çağın tüm gereksinimlerine ulusal radyolarla eş zamanlı olarak cevap veriyor.Yayınladığı saat başı haberlerle bölge gündemini dinleyicilerine aktaran Çorlu Fm, bölgenin tek canlı yayın aracına sanip olup, pek çok etkinliği yerinden izlemeyi ve dinleyicileri ile paylaşmayı sürdürüyor.

2000 yilinda yayin hayatina arabeskin merkezi slogani ile merhaba diyen damar turk 34 arabesk radyolari icinde bir adim hatta iki adim onde olup yayin formatini bozmadan arabesk muzigine damgasini vuran en iyi damar sarkilari 24 saat dinleyicisine genis dinleme seceneginden ulastirmaya devam etmektedir. www.damarturk34.com resmi internet sitesinden sesini tum dunya ya duyurmaktadir. damar turk 34 dinleyicisinin sevgisini kazanip dinleyicisinin isteginede yer vermektedir

Genres : popturkish

DamarFm spielt türkische Musik mit Herz: Arabeske, Oriental und Pop.

Yerel yayıncılık lisansı ile Türkiye'de yayın yapan ilk özel radyolardan biri olan radyomuz, DEĞİŞİM RADYO program adıyla yayın yapmaktadır. Yeni bir yapılanma sürecine giren DEĞİŞİM RADYO; modern yayıncılık anlayışı, popüler şarkıları ve tecrübeli DJ'leriyle beğeni toplamaya devam ediyor.

92.4 frekansında Zonguldak ve çevresindeki radyo severlere hizmet eden Demokrat FM, Keleşler Medya Grubu radyolarından biridir. 1993 yılından beri yayın hayatına devam eden radyo, haber bültenlerinin yanı sıra popüler müzik yayını da yapmaktadır.

Genres : popturkish

Deniz 91.8 FM! Kentin Güçlü Sesi Sıcak Frekansı 91.8 deniz fm!

Diva
Country: Turkey
Genres : popturkish

Türk Pop'unun Divaları hafızalara kazınan unutulmaz şarkılarıyla gün boyu Karnaval'ın Diva Radyosu yanınızda!

Genres : arabicturkish

Arabesk ve fantezi müzik tutkunlarının radyosu Efkar, Karnaval’da yayında! Kesintisiz yayını, arabesk ve fantezi müziklerinin en iyi örneklerini dinleyebileceğiniz Efkar, gün boyu yanınızda!

Emek Radyo, 101.0 frekansından ve İnternet üzerinden dinleyicileri ile buluşan ve merkezi Mardin'de olan bir yerel radyo istasyonudur. Dinleyici taleplerine oldukça önem veren radyo, özgün müziğin en sevilen parçalarını müzik severler ile paylaşmaktadır.

Ertaş Radyo Televizyon ve Yayıncılık A.Ş, Bünyesinde Erzincan ve çevresinde yayın yapan yerel bir radyodur. Frekansı 105.5

Yayın hayatına 1993 yılında başlamış olan Esko Radyo, Kahramanmaraş'ta pop, slow, rock, yabancı, ve Türk Sanat ve Halk Müziği'nin sevilen örneklerini dinleyicilerine sunan bir radyo kanalıdır. 103.0 frekansında radyo severler ile buluşan radyo, kaliteli yayıncılık anlayışıyla öne çıkmaktadır.

96.6 frekansında Isparta ve çevresindeki dinleyicileri ile buluşan Evrensel FM, bölgenin saygın radyo istasyonlarından biridir. Yayın akışında ağırlıklı olarak haber bültenlerine yer veren radyo, en sevilen Türkçe şarkıları da müzik severler ile paylaşmaktadır.

2003 yılında Elazığ'da kurulan Ezgi Radyo, bölgenin sevilen radyo istasyonlarından biridir. En sevilen halk türküleri ile her kesime hitap eden bir yayıncılık anlayışına sahip olan radyo, yayınlarına gün boyunca aralıksız olarak devam etmektedir.

Just be with Fame FM 99.9 and you are going to be with the trend of music both locally and internationally. The level of details in their sound quality and broadcasting style ensures their commitment to provide their listeners the best possible way to enjoy the kind of songs and other related programs Fame FM 99.9 in based on.

Yayın hayatına 1995 yılında adım atan Filiz FM, Muş ve çevresinde 96.5 frekansından dinleyicilerine ulaşan bir radyo istasyonudur. Radyoda Türk Halk Müziği dışında arabesk, slow ve pop müzik türündeki şarkılar da müzik severler ile paylaşılmaktadır.

First Fm Halkin Radyosu
Country: Nicosia, Cyprus
Genres : popturkish

First FM - 90.0 FM is a broadcast based radio station from Nicosia, Cyprus that plays Turkish Hits genre of music.

Furkan Radyo! Özelde Kayseri ve çevresine Genelde İnternet üzerinden bütün dünyaya 22 yıldır hiç aralıksız yayın yapan FURKAN RADYO Yayınlarını yazılı ve görsel olarakta dinleyicilerine ulaştırmak adına Sosyal paylaşım sitelerinde...

Radyo General Fm 98.7 is a broadcast Radio station from Zonguldak, Turkey, provides Turkish Music.

Giresun FM, 102.5 frekansından Giresun ve çevresine, İnternet üzerinden ise farklı bölgelerdeki dinleyicilerine yayın yapan bir radyo istasyonudur. Gün boyu kesintisiz yayın akışına sahip olan radyo, Türkçe pop müziğinin sevilen şarkılarını dinleyicileriyle buluşturmaktadır.

جلوبل FM راديو شبابي في المملكة الاردنية الهاشمية تأسست في سنة 2014 و تتبع ملكيته و حقوق تشغيله لشركة الخزينه للبث الاذاعي م.م (تريجري ميديا المحدوده) وتشمل برامج متنوعة شبابية ترفيهية وبرامج حوارية التي تركز على سوق الشباب العربي واخبار الفنانين العرب وغلوبل اف ام لها من اسمها النصيب لأنها تنبض بالعالمية من خلال مزج بين الاغاني الشرقية و الغربية وتبقى على مدار 24ساعة / 7 ايام في الاسبوع.

WP Radio
WP Radio
OFFLINE LIVE